Awesome Image

Archive for 5 października, 2021

Wsparcie sektora budowlanego

Branża budowlana zawsze wymagała terminowych dostaw materiałów. Od małych inwestycji prywatnych, przez osiedla, po drogi i stadiony. Nasza firma zawsze wspiera kluczowe inwestycje, zapewniając ekspresowe dostawy niezbędnych materiałów na czas.

ADR Ekspress

Transport materiałów niebezpiecznych to wymagająca gałąź branży transportowej. Na domiar złego czasami zdarza się tak, że wymagana szybka dostawa nie może zostać zrealizowana za pośrednictwem linii lotniczych. I tutaj wchodzimy my niczym Rycerz na białym koniu. Dokładnie mówiąc, specjaliści od ekspresowej dostawy materiałów niebezpiecznych na terenie europy. Czy to ADR, czy nawet SENT wszystko szybko sprawnie i bezpiecznie.

Jungheinrich Polska Sp. z o.o

Jungheinrich jest jedynym producentem, który opracowuje i produkuje sterowniki, oprogramowania, akumulatory i technologię ładowania dla swoich pojazdów. Stale dba o jak najwyższy standard obsługi swoich klientów, dla tego świadczy kompleksową obsługę w tym obsługę wymiany baterii w swoich pojazdach. I tu na polu wsparcia serwisantów wkracza nasz zespół. Który podejmował nowe baterie z magazynów, dostarczał do […]

Jaskot

Firma JASKOT to profesjonaliści i specjaliści od rolnictwa. Dzięki nim setki gospodarstw rolnych jest zaopatrywana we wszystkie niezbędne do funkcjonowania narzędzia. Aby dotrzymać kroku dynamicznie zmieniającym się rynkom, firma potrzebowała solidnego partnera. Nasza współpraca to pokaz doskonałego profesjonalizmu, zgrania i solidnej współpracy.

JYSK

Dla sieci supermarketów dekoracyjnych podjęliśmy się zaopatrywania w Materace. Nasi kierowcy dwa razy w tygodniu odbierali zaopatrzenie w materace dla poszczególnych sklepów wprost z fabryk. Załadunek, segregacja, weryfikacja i dystrybucja. Kompleksowa obsługa logistyczna i transportowa.

CCC

Tym razem naszym zadaniem było wsparcie logistyczne i transportowe firmy zajmującej się wymianą wnętrz w sieci sklepów CCC. Nasi kierowcy podjeżdżali pod magazyny, ładowali samochody niezbędnym sprzętem i wyposażeniem, po czym ekspresem udawali się pod wskazany sklep. Tam po godzinach zamknięcia następowało rozładowanie samochodów. W ten sposób ekipy zajmujące się po stronie klienta modyfikacją i […]

Recent News

Awesome Image

Cargo & Logistics Business Services

Contact Now