Awesome Image

Transport ekspresowy - DSSG

Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image

Transport Ekspresowy

Nasza flota obsługuje 48 Państw taki jak np: Niemcy, Francja, Holandia, Włochy, Portugalia, Grecja, Irlandia, Wielka Brytania, Anglia, Austria, Belgia, Hiszpania, Węgry, Czechy, Bułgaria, a także Cypr, Turcja, Skandynawia i wiele innych. Nasz zespół wpspiera rozwój naszych klientow i partnerów na każdym etapie. Realizujemy pełen wachlarz tranportów od ekspresowych, przez przeprowadzki po całopojazdowe. Nasza flota codzienni pokonuje tysiące kilometrów aby Państwa towar dotarł do finalnego odbiorcy.

DSSG Group Sp. z o. o. jako firma transportowa działająca na rynku międzynarowodym za główny cel obrała sobie dostarczenie optymalnych rozwiązań transportowych dla klientów z całej europy..

Obsługujemy

48+

Państw w całej europie

Dostarczyliśmy

4500+

Przesyłek w cełej europie

Jak działamy?

Oferujemy sprawne i skuteczne działania w sektorze TSL, realizowane przez wysoce wykwalifikowany personel. Jesteśmy gwarancją sukcesu każdej misji spedycyjnej czy transportowej, którą nam powierzono przy tym, pomagamy odnieść Ci twój sukces biznesowy. W związku z tym, że transport jest naszą pasją, oferujemy najwyższy standard obsługi i jakości. Dzięki nam oszczędzisz czas, zwiększysz zyski. Dołącz do naszych zadowolonych klientów i zaufaj naszej jakości.

Awesome Image

Share this:

Like this: