Awesome Image

DSSG - Przeprowadzki Bytom, Śląsk, Zagłębie i Polska

Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image

Prawdopodobnie najlepsi specjaliści od przeprowadzek na Śląsku i w zagłebiu!


Firma przeprowadzkowa z siedzibą w Bytomiu oferuje przeprowadzki na terenie śląska, zagłębia orazi polski. Bezsprzecznie tanio, szybko i bezpiecznie.

Przeprowadzki na terenie takich miast jak Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Mikołów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Zawiercie, itp. bez wątpienia z DSSG. Ze względu na fakt, że każdego dnia sprawiamy, iż powierzone nam mienie prywatne i towary docierają na miejsce. W rezultacie zadowolonych klientów stale się powiększa. Godnym uwagi jest fakt, że posiadamy wysokie oceny w Google, ClickTrans, Trans.eu, Aleo, oferteo, Facebook, czy Fixly. Wszędzie zdobywamy najwyższe oceny i zbieramy szereg pozytywnych opinii potwierdzających wysoką jakość świadczonych usług i najwyższe standardy.

Zadowolenie naszych klientów jeszcze bardziej motywuje nas do podnoszenia standardów i rozwoju firmy.

Jako firma przeprowadzkowa z oddziałami na terenie Bytomia i Sosnowca obsługujemy firmy na terenie śląska, zagłębia i polski. Z nami każda przeprowadzka wydaje się dziecinną zabawą. Oferujemy kompleksowe wsparcie Państwa w tym trudnym okresie jakim jest przeprowadzka Państwa dobytku. Nasz doświadczony zespół, pomoże zapakować i zabezpieczyć odpowiednio nawet najdelikatniejsze rzeczy. Mamy doświadczenie w przewozie delikatnych obrazów, rzeźb, pianin, czy szklanych witryn i innych delikatnych elementów. Posiadamy odpowiednie wyposażenie i narzędzia do realizacji wszystkich zadań związanych z przeprowadzką. Na specjalne życzenie klienta możemy zdemontować lampy, odpiąć sprzet AGD, itp.

Realizujemy również przeprowadzki firm, ekspresowy transport krajowy, transport ADR oraz SENT.

Średnia ocena

5*

naszych usług

Dostarczyliśmy

4500+

ładunków do celu,

Jak działamy?

Konkludując Ty zamawiasz, my realizujemy. Ważnym aspektem jest, że dbamy o to, abyś nie musiał niczym się przejmować.

Dla tego wystarczy, że prześlesz nam informację skąd, dokąd i co mamy przewieźć. A w rezultacie my przyjedziemy, spakujemy, przewieziemy i rozpakujemy. Zdemontujemy i zmontujemy meble. Wyniesiemy i wniesiemy.

Podsumowując wszystko po to byś to ty mógł się cieszyć swoim nowym lokum. Obsługujemy przeprowadzki klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Naszym głównym obszarem działania jest Śląsk i Zagłębie. Realizujemy przeprowadzki na terenie takich miast jak Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Mikołów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze. Realizujemy też usługi transportowe, przeprowadzki i likwidacje w całej Polsce, np. w takich miastach jak Warszawa czy Kraków.

Na zakończenie dodamy jedno zdanie.

Ty skup się na tym co dla Ciebie ważne i przyjemne a trudy przeprowadzki pozostaw nam.

Awesome Image