Awesome Image

Dla przewoźnika - DSSG

DSSG jedyny taki Partner dla twojego biznesu.

Większość spedycji na rynku z Polskim została otwarta od razu z myślą obsługi spedycyjnej przewoźników. Nie mają one doświadczenia w obsłudze logistycznej, nigdy nie zderzyły się z ciemną stroną transportu. My znamy transport z każdej strony. Wiemy, jakie są jego realia, bolączki i problemy. I tak jak DSSG jako firmę transportową otwarły osoby mające doświadczenie w firmach transportowych, logistycznych, magazynowych. Tak po latach zebranego doświadczenia w kontaktach z przeróżnymi spedycjami i logistykami wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom.

Przy rozszerzeniu naszej oferty o usługi obsługi przewoźników przyświecał nam ten sam cel co przy otwieraniu firmy transportowej. Walka z patologią w tej branży. Dla tego, jak w naszej firmie nie ma wyzysku kierowców, a każdy pracownik to członek naszej rodziny, nie numerek na liście płac. Tak i nasi partnerzy, dołączając do naszej rodziny, są traktowani, jakby byli naszymi pracownikami. Wyznajemy jedną zasadę, traktuj innych jak sam chcesz być traktowany. Znamy realia tej branży, wiemy jakie problemy mogą się pojawić na każdym etapie realizacji usług transportowych. Dla tego też zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. Oferujemy kompleksowe wsparcie każdemu przewoźnikowi na każdym etapie prowadzenia firmy transportowej.

Obsługujemy

27

Państw, UE oraz GB, Islandia, Norwegia, Szwajcaria i Liechtenstein.

Przewozimy rocznie

67500+

Ton różnego rodzaju ładunków zwykłych, ADR, SENT czy przeprowadzek

Nasza oferta to nie tylko wspieranie w organizacji ładunków.

Chcąc jak najlepiej wspierać naszych partnerów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o dodatkowe usługi, z których mogą Państwo skorzystać:

Przyjazna księgowość — oferuje wyspecjalizowany w branży transportowej zespół księgowy, który ułatwi Państwu rozliczenie i prowadzenie całej dokumentacji księgowej niezbędnej zarówno pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej, jak i specyfikacji firmy transportowej.

HR + - dział HR wspierających Państwa w procesach rekrutacyjnych oraz administracyjnych związanych z zatrudnieniem kierowców.

Carrier Protect — oferuje pełne wsparcie 24/7 we wszystkich kwestiach związanych z realizacją frachtu. Pod dedykowanym numerem kontaktowym załatwią Państwo wszystkie sprawy związane z płatnościami, szkodami, oraz wszelkimi kwestiami związanymi z realizacją frachtu.

Road Proctect — To 24-godzinna przez 7 dni w tygodniu ochrona kierowcy w trasie. Nasz zespół specjalnie dla Państwa pracuje w systemie 3 zmianowym. Rozwiązuje problemy na zał./rozł., z odprawą celną, nawigują, a nawet organizują serwis w przypadku awarii samochodu.

Dział prawny — do dyspozycji naszych partnerów oddajemy nasz dział prawny, który pomoże rozwiązać wszystkie kwestie prawne, z jakimi może spotkać się przewoźnik. Wsparcie w kwestii zmian prawnych, umów, rozliczeń z kierowcami, umów leasingowych, mandatów czy ewentualnych problemów urzędem skarbowym, ZUS, a nawet bankiem.

Leasing Premium — to nasz program wspierający przewoźników w procesach leasingowych, nie tylko pomagamy w ich pozyskaniu, ale również nasi prawnicy przeanalizują i zaopiniują twoją umowę, zweryfikują czy nie a w niej ryzykownych zapisów. Nawet poszukamy najkorzystniejszej oferty leasingowej na rynku dla Ciebie.

Sefty + - to nasz produkt oferujących wsparcie w dobrze najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej. Współpracujemy z wieloma podmiotami brokerskimi i doradcami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu pomożemy dobrać najkorzystniejszą ofertę na OCP, OC, AC.

Awesome Image

Share this:

Like this: