O firmie

DSSG Group w Bytomiu jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, działającą w sektorze TSL. Kierunkiem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług w branży TSL i zapewnienie Państwu szeroko rozumianego wspracia na każdym etapie oraz uwolnienie od wszelkich czynności organizacyjnych i realizacyjnych żwiązanych z sektorem TSL. W naszym zespole znajdują się specjaliści z każdej gałęzi TSL dzięki czemu możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.


Oferujemy usługi w zakresie:

  1. Spedycja
  1. Transport drogowy krajowy i międzynarodowy
  1. Przewóz ładunków niebezpiecznych ADR
  1. Przewóz ładunków objętych programem SENT
  1. Przewóz ładunków w warunkach kontrolowanych
  1. Logistyka i Magazynowanie

DSSG Group Sp. z o. o. zdobyło uznanie wielu swoich Klientów dzięki młodemu, dynamicznemu i doświadczonemu zespołowi, który wykazuje się wiedzą, rzetelnym podejściem do wykonywanej pracy, znajomością realiów prowadzenia działalności, a także uciążliwości wynikających z obowiązków organizacji procesów dystrybucyjnych i łańcucha dostaw.

Co Nas wyróżnia!

DSSG Group Sp. z o. o. jako firma transportowa działająca na rynku międzynarowodym za główny cel obrała sobie dostarczenie optymalnych rozwiązań transportowych dla klientów z całej europy.

Nasza flota obsługuje 48 Państw taki jak np: Niemcy, Francja, Holandia, Włochy, Portugalia, Grecja, Irlandia, Wielka Brytania, Anglia, Austria, Belgia, Hiszpania, Węgry, Czechy, Bułgaria, a także Cypr, Turcja, Skandynawia i wiele innych. Nasz zespół wpspiera rozwój naszych klientow i partnerów na każdym etapie. Realizujemy pełen wachlarz tranportów od ekspresowych, przez drobnicowe po całopojazdowe. Nasza flota codzienni pokonuje tysiące kilometrów aby Państwa towar dotarł do finalnego odbiorcy. Dysponujemy pojazdami o ładowności od 450 kg do 24 000 kg.